Van 14 tot en met 21 september a.s. is het tijd voor het PrinsjesFestival. Een week lang staat Den Haag in het teken van het feest der democratie en de rechtsstaat. Meerdere advocaten van ScheerSanders zijn betrokken bij de organisatie van dit jaarlijks terugkerende evenement.
Op vrijdag 17 september a.s. om 10.00 uur zal in de grote zittingszaal van de Hoge Raad het PrinsjesGesprek plaatsvinden. Een panel van experts zal met elkaar en met het publiek in gesprek treden over de rol van de advocaat in het proces van de waarheidsvinding. Ga voor meer informatie naar: PrinsjesGesprek.
U bent van harte welkom om dit gesprek bij te wonen. Stuurt u bij interesse gerust een bericht aan Liza Stellingwerf of Ivan Baas.